ARTYSTKA PROSTO Z INSTAGRAMA

Odkąd social media na dobre zawładnęły naszymi sercami, to zauważamy, że coraz więcej osób zyskuje popularność dzięki zamieszczanym przez siebie fotografiom. Instagram stał się miejscem, w którym odkrywane są prawdziwe talenty. Jedną z taki perełek są niewątpliwie prace, które przygotowuje artystka Gretchen Röehrs.

 

KUCHENNA SZTUKA?

 

Na co dzień niepozorna projektantka aplikacji mobilnych, wieczorami oddaje się swoim kreatywnym fantazjom. Jej prace to połączenie wykonanych piórem kresek z… warzywami i owocami. Co w tym takiego niezwykłego? Otóż artystka uważa, że jedzeniem mogą bawić się nie tylko dzieci, ale także dorośli. Efekt? Gretchen Röehrs jest artystką, którą inspiruje żywność – coś, co jest bliskie każdemu z nas.   

 

Artystka jest absolwentką kierunku projektowania mody na Stephens College. W swoich projektach nawiązuje do współczesnych kolekcji, lecz nie boi się sięgać do tych z poprzednich dekad. Inspiracje znajduje również w mieście – Nowym Jorku, który jest zarówno wielokulturowym tyglem, jak i synonimem nowoczesności.  Wszystkie swoje dzieła prezentuje na Instagramie, dzięki czemu zdobyła liczne grono fanów.

 
A Wam podobają się warzywno-owocowe prace? ?    

Więcej prac znajdziecie tutaj: https://www.instagram.com/groehrs/