Wszystko, co trzeba wiedzieć o marce CMP

W grudniu rozpoczyna się oficjalnie zimowy sezon górski. Jeśli lubisz marsze lub spacery po górach, musisz koniecznie znaleźć odpowiednie dla siebie ubrania i buty. Nieprawdą jest, że tylko narciarze na stokach i inni miłośnicy sportów ekstremalnych, powinni zaopatrzyć się w specjalistyczny sprzęt. Dobre buty mogą uratować nogę przed poważną kontuzją, a wodoodporna i przeciwwiatrowa kurtka pomoże w utrzymaniu dobrego zdrowia. Kto oferuje takie buty o odzież ? Sprawdź markę CMP!

Krótka historia marki CMP

Marka CMP została stworzona we Włoszech. Produkuje ubrania CMP i buty CMP przeznaczone głównie do wycieczek górskich. Projekty, które wychodzą z fabryki CMP są nie tylko funkcjonalne, ale i zgodne z aktualnymi trendami mody. Materiały wykorzystywane do produkcji są najwyżej jakości.

 

Historia marki rozpoczyna się w 2010 roku. Marka CMP powstała z połączenia dwóch innych marek – Kilkenny oraz F.lli Campagnol. Brandy te swoimi korzeniami sięgają lat 50. XX wieku. Na rynek sportowy założyciele obu marek weszli w latach 70. ubiegłego wieku.

 

W swoich kolekcjach CMP posiada zarówno ubrania  lifestylowe, jak i specjalistyczne. Jeśli poszukujesz więc termoaktywnych ubrań lub bielizny, ciepłych butów, czy kurtki – dobrze trafiłeś. Spośród bogatej oferty marki dobierzesz produkty, które idealnie dopasują się do Ciebie.

CMP – marka dla górskich wyjadaczy

Jeśli często udajesz się na piesze wycieczki po górach, to dobrze wiesz, jak niezwykle istotnym elementem jest obuwie. Na takie spacery warto założyć (odpowiednio do rodzaju) buty damskie CMP, buty męskie CMP lub buty dziecięce CMP. Jeśli planujesz długie wyprawy, stanowczo zalecamy wybór trekkingowego obuwia CMP.

 

Buty CMP charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Buty trekkingowe CMP zapewniają stabilność, wygodę i świetną przyczepność do podłoża. Dla amatorów, którzy cenią sobie górskie wyprawy, ale wolą lekkie turystyczne szlaki, producent przygotował uniwersalne półbuty CMP. Są one lekkie a jednocześnie zapewniają stabilność stopy.

W kolekcjach CMP nie brakuje też butów na co dzień. Są one inspirowane górami, wycieczkami górskimi i modą górską. Stworzone specjalnie dla pasjonatów gór:)

CMP – odzież dla wymagających

Nie sztuką jest stworzyć ładne ubranie. Sztuką jest zrobić coś funkcjonalnego, co przy okazji będzie zachwycać wyglądem. Tak jest w przypadku ubrań CMP.

 

Najbardziej rozbudowaną kolekcją marki CMP jest kolekcja zimowa. Oczywiście, wpływ na to ma ilość różnych zimowych aktywności górskich. A więc w kolekcji odnajdziemy spodnie narciarskie czy kurtki. Skutecznie chronią one przed wychłodzeniem.

 

W pozostałe pory roku CMP nie zasypia gruszek w popiele. Produkuje ubrania dla osób kochających piesze wycieczki po górach i lasach – zarówno te krótkie, jak i kilkudniowe. Ubrania  CMP dbają o prawidłową termoregulację ciała. Nawet przy ekstremalnych upałach, materiały odprowadzają wilgoć na zewnątrz, zapobiegają przepoceniu i zapewniają suchość.

 

To jednak nie wszystko! Marka CMP oferuje również odzież dla biegaczy czy kolarzy. Ubrania są niezwykle lekkie i przewiewne. Często wykorzystywane są do innych aktywności sportowych, zarówno tych ekstremalnych, jak i klasycznych. Odzież CMP widoczna jest podczas różnych konkurencji i zawodów sportowych – zwłaszcza biegu w trudnych warunkach.

Kurtki CMP

Kurtki CMP również można podzielić na sezony i zastosowanie. W ofercie są utrzymujące ciepłotę ciała kurtki przeznaczone dla narciarzy, na stoki. Klasyczne wiatrówki ochronią przed wiatrem i deszczem. Są to kurtki stworzone z cienkich materiałów, które jednak dobrze chronią.

 

W przypadku tej marki kurtki męskie CMP i kurtki damskie CMP różnią się od siebie. Nie tylko kolorystyką – ta kobieca potrafi być niezwykle bogata – ale i krojem!

 

CMP nie ma nic wspólnego z bezkształtnymi workami, w których ludzie wyglądają po prostu niekorzystnie. CMP to jakość wzornictwa, wykroju, krawiectwa i materiałów. W ofercie nie brakuje najmodniejszych obecnie trendów – choćby metalicznych złotych płaszczy zimowych, kurtek sportowych czy śniegowców.

Dzięki marce CMP wyróżnisz się nie tylko na stoku, ale i w codziennym życiu.

 

Tekst: redakcja