Pragniemy się wyróżniać

Pragniemy się wyróżniać, szukamy unikatów, bycie indywidualistą jest obecnie na czasie. Chcąc nie chcąc zwracamy uwagę na przechodnia, którego strój wygląda rodem jak z innej epoki. Tak np. ostatnio miałam okazję zobaczyć dziewczynę z koronkową parasolką, co połączyła z podkolanówkami i miniówką. Może niezbyt szczęśliwy komplet, ale efekt osiągnięty. Każdy, kto ją mijał nie odrywał wzroku od jej stroju.

Kompletując nasze rzeczy wzorujemy się na trendach. Często chcemy, by miały jakiś drobny akcent modowego sezonu. I tak to już jest – znany projektant upatrzy sobie jakiś detal, który stanie się hitem świata mody, a jego odpowiedniki zobaczymy we wszelkich możliwych wariantach.

Powyżej prezentujemy modele, które kompletnie zawładnęły rynkiem mody. Znalezienie fasonu, który nie nawiązywałby w swoim wyglądzie do nich było nie lada wyzwaniem. Tak na przykład but na platformie – obojętnie, do którego sklepu by nie wejść, znajdziemy tam kolekcję, w której nie zabraknie butów na koturnie (wśród nich także sportowe na wysokiej podeszwie – zwłaszcza sportowe modele Nike za kostkę, czy spopularyzowane śniegowce).

Byłabym zapomniała o kaloszach, co jest potwierdzeniem na to, że nie ma butów, które nie mogłyby powrócić do łask. Pozostaje czekać na chodaki.

Tekst: Paula Wojtkowiak
Zdjęcia: 1but.pl, groszki.pl, sneaker-connection.com, ofeminin.pl, xarchiwum.pl