622 Modeli
420 Modeli
Kategoria
 
 
Marka
 
Rozmiar
    ?
    Kalkulator rozmiarów obuwia
 
Sezon
 
Cena

Fitness wciąż zdobywa w naszym kraju nowych sympatyków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów staramy się tak różnicować naszą ofertę, aby miłośnicy ćwiczeń gimnastycznych wykonywanych w rytm muzyki również znaleźli tu coś dla siebie. Fitness przywędrował do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Początkowo znany był jako aerobik, z czasem zyskał popularność, a kluby fitness zaczęły powstawać jak grzyby po deszczu. Sprowadziliśmy specjalnie dla państwa obuwie takich producentów jak Nike, Adidas, Puma oraz Reebok, które zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o uprawianiu fitnessu. Fitness jest to forma sportu uprawiana najczęściej przez kobiety, dlatego w naszej ofercie znajduje się w dużej części obuwie damskie. Buty fitness charakteryzuje się przede wszystkim lekkością oraz wykonaniem z materiałów, które przepuszczają powietrze.
Specjalne tkaniny użyte do produkcji obuwia umożliwiają stopie swobodne oddychanie. Kolejną ważnym elementem, które posiadają buty fitness jest podeszwa. Większość najnowszych modeli posiada specjalne poduszki powietrzne zamontowane w podeszwach, które zapewniają stopie doskonałą amortyzację oraz zwiększają siłę odbicia. Niektóre firmy prowadzą specjalne badania nad obuwiem, które umożliwiałoby ćwiczenie partii mięśni, bez wykonywania zbędnych ruchów. Firma Reebok jest pionierem w produkcji obuwia tego typu. Wszystkie najnowsze serie i modele dostępne są w naszym sklepie internetowym, do którego odwiedzenia serdecznie Państwa zapraszamy.

OSTATNIO OGLĄDANE
-45 zł
Adidas Hyperfast Syn K
-37 zł
Adidas Arianna Iii CB
-30 zł
Nike Flex Supreme TR 3
-20 zł
Adidas Key Flex FF S
-17 zł
Adidas Adipure 3602 Prima
-10 zł
Reebok Slimtone Reexcite
Jesteś tutaj:
Produkty 1-60 z 112 1 2
Sortuj
Produktów
fitness Męskie Nike Błękitny 642198406

Nike Free 50

Buty fitness
359,00 - 379,00 zł
-17 zł
Adidas
Adipure 3602 Prima
Było:
229 zł
Jest:
212 zł
Zobacz
-30 zł
-20 zł
-45 zł
Produkty 1-60 z 112 1 2

 
 
WSPÓŁPRACA
Serwis www.1but.pl jest zaawansowaną platformą handlową wyspecjalizowaną w sprzedaży butów przez Internet. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ugruntowanej pozycji w branży zapewniamy naszym partnerom wysoką konkurencyjność na rynku internetowym.
Copyright © 2015 1but.pl