Bartek – buty dla dzieci

Jak ważny jest dobór odpowiedniego obuwia do małej, jeszcze kształtującej się, wrażliwej stopy dziecka wie każdy rodzic. Gdy tylko dziecko zaczyna stawiać pierwsze kroki, zaczynamy zastanawiać się na wyborem odpowiednich butów.

 

Dobrze dobrany but dziecięcy powinien być giętki, elastyczny, szeroki w palcach, przewiewny. Powinien też mieć płaską wkładkę i być poprawnie dopasowany.

Rynek dziecięcych butów ma bardzo bogatą ofertę, co sprawia, że bardzo trudno się zdecydować. Warto wybrać firmę, która spełni nasze oczekiwania. Dobrze też pamiętać o tym, że to, jakie buty nosimy w dzieciństwie ma wpływ na funkcjonowanie stopy w życiu dorosłym.

 

Firma Bartek- wieloletnia tradycja

Bartek jest naszą rodzimą, polską firmą. To jeden z największych producentów obuwia dziecięcego w Polsce. Ich buty od lat 90-tych królują na stopach dzieci od pierwszych aż do 10-go roku życia.

 

Paweł Bartnicki zakładając firmę rozpoczął od butów damskich. Dopiero po narodzinach swojego dziecka zauważył, że na rynku istnieją duże braki jeśli chodzi o zakres produkcji dziecięcego obuwia.

 

Kilkanaście milionów par wyprodukowanych butów Bartek to znakomity wynik.  Buty Bartek są kupowane przez rodziców na całym świecie, ponieważ ich dystrybucja odbywa się nie tylko w kraju, ale też za granicą.

 

Nad projektami butów marki czuwają specjaliści, którzy dbają o każdy szczegół wykonania. Biorą pod uwagę wzrost dziecka i właściwy rozwój ciągle kształtujących się małych i większych stópek.

 

Marka prowadzi Akademię Zdrowej Stopy Bartek, która cyklicznie bada stopy dzieci. Co roku tworzone są nowe projekty, by buty Bartek były nie tylko funkcjonalne, ale i przyciągały wyglądem wpasowując się w gusta każdego dziecka i jego rodzica.

Obuwie Bartek- oferta

W ofercie firmy Bartek znajdziemy obuwie dedykowane grupom wiekowym:
1. buty niemowlęce Bartek
2. buty dziecięce dla grupy przedszkolnej – zaczynają się od rozmiaru 26 aż do 32
3. buty dziecięce Bartek dla grupy szkolnej – buty w numeracji 33-38.

 

Jeśli przyjrzymy się oferowanym modelom, zobaczymy mnogość wzorów, kolorów i fasonów. Bartek stosuje w swoich butach:
– wkładki antygrzybiczne i antybakteryjne
– elementy odblaskowe
– materiały zapewniające wodoszczelność oraz wiatroszczelność.

Buty Bartek- przegląd modeli

Jeśli chodzi o buty niemowlęce, w ofercie znajdziemy przeróżnego rodzaju modele. Od wygodnych na pierwsze kroki półbutów niemowlęcych Bartek po usztywniające buty niemowlęce Bartek za kostkę, które pozwolą na rozpoczęcie samodzielnego chodzenia.

Na wiosnę szczególnie polecane są lekkie i wygodne tenisówki Bartek, sportowe buciki w pięknych wzorach. Najbardziej popularne są wzory kwiatowe oraz pastelowe błyszczące modele dla dziewczynek. Chłopcy wybierają zwykle modele z autami, w przeróżnej kolorystyce od granatu do bieli.

 

Uniwersalne buty Bartek są w neutralnych kolorach, zwykle nie mają też wzorów.

 

Buty Bartek na zimę to między innymi ocieplane trapery za kostkę, kozaki i ciepłe trzewiki. Zarówno dla dzieci, jak  i nastolatków to modne i wygodne rozwiązania.

Buty Bartek na lato pozwolą wyróżnić się wśród rówieśników, dodając do letnich stylizacji nieco świeżości i kolorów.

Marka Bartek to rozwiązanie na każdą pogodę oraz porę roku. Dzięki mnogości modeli, kolorów, wzorów i fasonów każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Jednoczesnej rodzice będą mieli pewność, że jest to zdrowe rozwiązanie dla każdej, nawet najmniejszej stopy.

 

Nowoczesne technologie stosowane w butach Bartek oraz stałe ulepszanie i badania sprawiają, że buty tej marki to pewność i bezpieczeństwo.

Tekst: redakcja