Ulubione
Twój koszyk
menu
Wybierz rodzaj Rodzaj
Rozmiar
Kalkulator rozmiarów
Sezon
Cena
Kolor
Wyczyść filtry

Ostatnio oglądane
    ładowanie

Buty Adidas

Promocje

Buty Adidas – Twój partner codziennych doświadczeń
Buty często tworzą historię tego, kto je nosi. Dobrej jakości obuwie potrafi towarzyszyć nam latami, gromadzi wspomnienia, jest tym elementem ubioru, bez którego nie wyjdziemy z domu do pracy, na spacer, popołudniowy trening czy spotkanie z przyjaciółmi. Wśród nich wyróżniamy buty sportowe, a jednym z ich producentów jest Adidas, marka, która swoją karierę zainicjowała na największej imprezie sportowej.


Adidas w świetle płomienia olimpijskiego


Firma Adidas nie tylko ma świadomość znaczenia butów, ale potrafi również doskonale łączyć ich praktyczność z modą. To jeden z ważniejszych producentów obuwia sportowego, które ze względu na rosnące zainteresowanie aktywnością fizyczną nabiera coraz większego znaczenia. Już w 1936 roku, podczas Igrzysk Olimpijskich, reprezentanci Stanów Zjednoczonych i Niemiec odnosili sukcesy w butach Adidas. Firma zaistniała zatem na najważniejszej imprezie sportowej, została doceniona jakość obuwia, staranne wykonanie oraz unikatowy charakter. Obuwie Adidas stało się symbolem wygody, trwałości i sportowego stylu. Z każdym kolejnym rokiem marka zyskiwała coraz większą popularność, zainteresowanie jej produktami wzrastało w niewyobrażalnie szybkim tempie, pojawiały się nowe modele, w których stosowano technologie mające na celu zapewnienie sportowcom najlepszych warunków podczas zawodów i treningów.

Zaawansowane technologie i nowoczesny design


Obuwie Adidas łączy w sobie starannie dobrane materiały, unikatowe wzornictwo, bezkompromisową jakość wykonania i nowoczesne rozwiązania, w związku z czym jest symbolem sportowego ducha walki o doskonałość każdej pary butów, jakie powstają w fabrykach firmy. Adidas jest szczególnie ceniony za zastosowane w produktach zaawansowane technologie i systemy. Wśród nich wyróżnić możemy .:
  • Adidas ClimaCool, : system stosowany w konstrukcji cholewki, który odpowiada za regulację temperatury i wilgoci wewnątrz buta, co podnosi komfort ich użytkowania, zapobiegając przegrzaniu oraz umożliwiając skuteczną wymianę powietrza,
  • adiPRENE Heel: w butach sportowych niezwykle ważną rolę odgrywa amortyzacja, dlatego przy produkcji podeszwy obuwia Adidas stosuje się specjalne materiały, charakteryzujące się bardzo dobrymi parametrami amortyzacyjnym. Ma to na celu ochronę stawu skokowego i całej stopy przed kontuzją podczas lądowania przy skokach i biegu,
  • Pro-Moderator: system wyróżnia lekkość oraz stabilność podeszwy środkowej butów Adidas. W ten sposób producentom udało się stworzyć obuwie, wyróżniające się możliwością skuteczniejszego kontrolowania ruchów.

Sortuj po:
Widok:
w wierszu 3
na stronie 60
z 5421 Produktów
z 91
Adidas Predator 194 TF
Było:
190,00 zł
Jest:
174,00 zł
Sprawdź Zobacz inne promocje
1 z 91