Ulubione
Twój koszyk
menu
Wybierz rodzaj Rodzaj
Rozmiar
Kalkulator rozmiarów
Sezon
Cena
Kolor
Wyczyść filtry

Ostatnio oglądane
    ładowanie

Buty Reebok – obuwie, za którym stoi prawie stuletnia historia

Promocje

Reebok to jedna z najbardziej znanych i cenionych marek produkujących buty na świecie. Stoi za nią kilkadziesiąt lat doświadczenia i ciekawa historia. W latach dwudziestych poprzedniego wieku, biegacz Joseph Williams Foster wraz z ojcem postanowili założyć firmę, która będzie produkować obuwie. Jednym z ich pierwszych i największych sukcesów był czas letniej Olimpiady w 1924 roku. Harold Abrahams i Eric Liddell wystąpili w swoich dyscyplinach właśnie w produktach tejże firmy. Pod koniec lat pięćdziesiątych, dwoje wnuków założyciela – Jeffrey i Joseph postanowili stworzyć własną firmę. Nazwali ją Mercury sports, jednak po kilku latach została ona zmieniona na Reebok. Ciekawostką jest, że została ona wybrana ze słownika, który został wygrany przez Josepha w zawodach biegaczy. Oznacza ona jeden z gatunków antylopy – ridboka szarego. Obecnie Reebok jest własnością innej ogromnej korporacji – Adidasa. Została ona przejęta pod koniec stycznia 2006 roku. Kwota za jaką została ta transakcja została sfinalizowana szacuje się na 4,4 miliarda dolarów.


Reebok – Obuwie, które zachwyca

Poszukując markowego obuwia w przystępnej cenie warto zainteresować się produktami firmy Reebok. Marka ta znana jest przede wszystkim jako producent odzieży sportowej i obuwia. Jest ona ceniona przez sportowców, ponieważ wykorzystuje ona rozwinięte i dopracowane technologie. Można wymienić tu ciekawe rozwiązania takie jak:

  • Dualcompound – polega na połączeniu dwóch różnych pianek o różnej gęstości. Każda z nich ma inne zadanie – twardsza ma stabilizować stopę, a miększa pianka – amortyzować.
  • Zigtech – jedna z najlepszych technologii dostępnych w obuwiu. Jej celem jest zwrócić energię powstałą w wyniku uderzenia pięty o podłożę – wybijając stopy do przodu. Dzięki niej mniej przeciążone są ścięgna i wiązadła biegacza.

Oprócz obuwia dla sportowców Reebok posiada w swojej ofercie od pewnego czasu odzież i buty „na ulicę” – mogą one być używane na co dzień. Również i one są szczegółowo dopracowane, tak aby zapewnić wygodę i komfort. Zastosowano w nich między innymi rozwiązania odprowadzające wilgoć z buta, czy pianki amortyzujące stopę podczas ruchu.

Markowe zakupy w niskich cenach

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z Naszą ofertą butów marki Reebok. Warto zdecydować się na produkty sprawdzone, doceniane przez sportowców i zwykłych ludzi, niezwiązanych ze sportem, którzy doceniają komfort i świetny design produktów.

Sortuj po:
Widok:
w wierszu 3
na stronie 60
z 2085 Produktów
z 35
Reebok Club C 85 Archive
Było:
314,00 zł
Jest:
294,00 zł
Sprawdź Zobacz inne promocje
1 z 35