Ulubione
Twój koszyk
menu
Wybierz rodzaj Rodzaj
Kategoria
Sezon
Cena
Kolor
Wyczyść filtry

Ostatnio oglądane
    ładowanie

New Balance - buty sportowe i odzież

Promocje

New Balance to firma z ponad stuletni historią. Została ona założona w Bostonie przez William’a J. Riley’a. Powstała z myślą przede wszystkim o ciężko pracujących robotnikach, którzy przez całe dnie musieli nosić ciężkie, niewygodne buty. Co ciekawe, lekarstwem na to miały być nie nowe buty, a wkładki do nich. Pomysł ten zrodził się z… obserwacji kur. Według twórcy firmy, właśnie te zwierzęta utrzymują perfekcyjną równowagę (Balance – stąd nazwa firmy). Starał się on przenieść swoje wyniki obserwacji na produkty.


Dopiero trzydzieści lat od rozpoczęcia działalności firma opracowała pierwsze buty. Były one przeznaczone do biegania. Pomimo wysokiej ceny, szybko zyskały popularność, również wśród sportowców. Od tej pory można było je zobaczyć na wielu arenach różnych dyscyplin sportowych. Między innymi bejsbolu, tenisa, czy boksu. W kolejnych latach działalności skupiono się na udoskonalaniu technologii wspomagających bieganie.

Popularność litery „N” jako znaku firmowego New Balance w Polsce

W Polsce produkty marki New Balance pojawiły się dopiero w latach dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku. Początkowo nie odniosły one tak spektakularnego sukcesu jak w innych krajach. Było to związane z przywiązaniem Klientów do innych marek. Część z nich uważała, że buty z literą „N” to tania podróbka innej firmy – Nike. Jednak z czasem, dość szybko większość nieprzychylnych osób przekonała się do nowości na rynku. Obecnie jest to jedna z najpopularniejszych marek produkujących obuwie na polskim rynku – nie bez powodu. Buty New Balance są niezwykle komfortowe.

New Balance na świecie

Marka New Balance ma bardzo ciekawe, dość rzadkie podejście do marketingu. Uważają oni, że ich produkty nie potrzebują specjalnych reklam z udziałem gwiazd sportu czy showbiznesu. Proponowane produkty mają mówić same za siebie, swoją świetną jakością, komfortem i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi.


Obuwie z literką „N” doceniają między innymi przez sportowcy, którzy bardzo chętnie sięgają po buty tejże marki. Dotyczy to szczególnie biegaczy, którzy potrzebują wygodnych butów do pokonywania kolejnych kilometrów. Jednym z najbardziej znanych fanów na całym świecie marki New Balance był sam Steve Jobs. Zakładał on właśnie buty tej firmy na swoich sławnych konferencjach Apple’a. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z Naszą ofertą produktów firmy New Balance zarówno dla mężczyzn, kobiet, jak i dzieci. Będą to z pewnością udane zakupy, szczególnie dla osób aktywnych fizycznie.

Sortuj po:
Widok:
w wierszu 3
na stronie 60
z 1358 Produktów
z 23
New Balance 77
Było:
240,00 zł
Jest:
210,00 zł
Sprawdź Zobacz inne promocje
1 z 23