Ulubione
Twój koszyk
menu
Wybierz rodzaj Rodzaj
Kategoria
Sezon
Cena
Kolor
Wyczyść filtry

Ostatnio oglądane
    ładowanie

Adidas - odzież i buty sportowe

Promocje

Adidas to przedsiębiorstwo powstałe 18 sierpnia 1949 roku w Niemczech. Jej twórcą był Adolf Dassler. Ciekawostką jest to, że początkowo współpracował on ze swoim bratem – Rudolfem Dassler, jednak w wyniku awantury ich drogi rozeszły się. Ten drugi stworzył wtedy inną markę – Pumę. Adidas jest jednym z największych i najpopularniejszych producentów odzieży i obuwia na całym świecie.


Koszulki Adidas – najnowocześniejsze trendy i styl

Adidas przede wszystkim słynie z produkowania odzieży i obuwia sportowego. Każdy produkt jest doskonale zaprojektowany i wykonany z najwyższej jakości materiałów. Marka często angażuje do tworzenia nowości sławnych projektantów, sportowców, czy osób z showbiznesu, chociażby Kanye Westa, czy Pharrella Williamsa. W ten sposób wyniki tych kolaboracji odnoszą piorunujące sukcesy sprzedaży. Firma produkuje między innymi koszulki uniwersalne, które można nosić na co dzień, czy koszulki do uprawiania różnych sportów. Można wymienić na przykład koszulki do piłki nożnej, biegania, do tenisa, koszulek treningowych, czy koszulek na skateboard. W każdej z nich zastosowano inne technologie, które zostały opracowane z pomocą fachowców w oparciu o wieloletnie badania. Można tu wymienić kilka z nich, na przykład ClimaWarm, ClimaLite, czy ClimaProof. Co istotne, każde z tych rozwiązań wciąż jest rozwijana i dopracowywana tak, aby jeszcze bardziej wpłynąć na komfort użytkownika. Daje to znaczną przewagę nad koszulkami innych, konkurencyjnych firm. Przedsiębiorstwo stworzyło wiele świetnych linii i kolekcji, między innymi Performance, Originals, Athletics, czy Adidas TERREX.


Adidas regularnie i nieprzerwanie od wielu lat odnosi sukcesy również na polskim rynku. Wiąże się to z łatwym dostępem Klienta do ich produktów, które wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów. Polacy pokochali firmę z trzema paskami w logo za trwałość, świetny design i uniwersalność odzieży.


Marka chętnie bierze udział w różnych sportowych wydarzeniach. Tworzy ona również odzież dla samych sportowców i klubów sportowych – jest pod tym względem liderem na rynku.

Koszulki Adidas w najlepszych cenach

W naszej ofercie znajdą Państwo koszulki męskie, damskie i dziecięce firmy Adidas. Szeroki wybór, zarówno pod względem samego designu, jak i przeznaczenia ma dla Nas ogromne znaczenie. Uważamy bowiem, że dzięki temu każdy może dopasować produkt dokładnie do swoich wymagań i gustu. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z Naszą ofertą.

Sortuj po:
Widok:
w wierszu 3
na stronie 60
z 9392 Produktów
z 157
Adidas 8K
Było:
244,00 zł
Jest:
203,00 zł
Sprawdź Zobacz inne promocje
1 z 157