Ulubione
Twój koszyk
menu
Wybierz rodzaj Rodzaj
Kategoria
Sezon
Cena
Kolor
Wyczyść filtry

Ostatnio oglądane
    ładowanie

Puma – narodziny w kłótni

Promocje

Jedna z najpopularniejszych marek na świecie, która produkuje odzież i obuwie. Jednak niewiele osób zna jej historię – bardzo ciekawą. Wszystko zaczęło się w 1936 roku, kiedy to dwaj bracia Adolf i Rudolf Dasslerowie założyli wspólną fabrykę produkującą obuwie. Jednakże dwanaście lat później, w 1948 roku w efekcie konfliktu drogi braci rozeszły się. Pierwszy z braci kontynuował przedsiębiorstwo pod nazwą Adidas, zaś drugi stworzył nową markę – Pumę. W taki oto sposób powstały dwie potężne firmy, które w dzisiejszych czasach niemalże zdominowały rynek obuwniczy i odzieżowy na całym świecie. Nie oddają oni zbyt wiele miejsca konkurencji na rynku, gdyż marka oferuje doskonałe produkty po które chętnie sięgają Klienci.


Puma – spełnianie oczekiwań i zaskakiwanie stylem

Puma to przedsiębiorstwo, które dba o swoich Klientów. Bardzo przykłada się do każdej fazy projektowania swoich produktów, wkładając w to całe serce. Innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie to bardzo ważny aspekt. Można tu wymienić między innymi:

  • KMS sock Liner – jest to opracowana wkładka, która ma za zadanie dopasować się do kształtu stopy zapewniając w ten sposób komfort,
  • DuoCell – rozwiązanie, które zakłada umieszczenie niewielkiej wielkości przegrody wypełnionej powietrzem zapewniając w ten sposób amortyzację wstrząsów.

Firma produkuje między innymi koszulki, spodenki, spodnie, bluzy, kurtki, portfele, torby, plecaki, piłki do różnych sportów i wiele innych. Są to produkty przeznaczone zarówno do uprawiania sportów, jak i do noszenia na co dzień. Puma współpracuje również z wieloma znanymi osobistościami w świecie sportu, mody, czy showbiznesu. Wystarczy wspomnieć o Jay-z, Philippe Starck, Alexandrze McQueen, czy Rihannie. Wspólne działania Pumy z tą ostatnią przyczyniły się do ogromnego wzrostu sprzedaży produktów. Marka bierze też czynny udział w sporcie, jest organizatorem wielu imprez sportowych w ten sposób zachęcając ludzi do uprawiania sportu. Jest też sponsorem wielu klubów sportowych, na przykład Borussii Dortmund, Arsenalu, czy Korony Kielce.

Produkty z najwyższej półki na wyciągnięcie ręki

Poszukując odzieży, czy ubrania na każdą okoliczność warto wybrać tę sprawdzoną. Z całą pewnością można tak powiedzieć właśnie o przedsiębiorstwie Puma. Marka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów tworząc bardzo dopracowane produkty, które charakteryzują się trwałością, świetnym designem i niespotykanym komfortem.

Sortuj po:
Widok:
w wierszu 3
na stronie 60
z 472 Produktów
z 8
Puma S Portable
Było:
95,56 zł
Jest:
75,56 zł
Sprawdź Zobacz inne promocje
1 z 8