Ulubione
Twój koszyk
menu
Wybierz rodzaj Rodzaj
Rozmiar
Kalkulator rozmiarów
Sezon
Cena
Kolor
Wyczyść filtry

Ostatnio oglądane
    ładowanie

Buty New Balance – jakość i styl

Promocje

New Balance to firma produkująca przede wszystkim obuwie. Ich produkty uważa się za bardzo dobrze zaprojektowane i świetnie wykonane. Ta ponad stuletnia marka cieszy się ogromną popularnością, o czym najlepiej świadczą wyniki sprzedaży, a te są imponujące. Zaszczytne drugie miejsce pod względem ilości sprzedawanego obuwia W Stanach Zjednoczonych. To musi robić wrażenie! Aby buty były niezwykle wygodne , New Balance rozwija i opracowuje nowe technologie. Można wymienić na przykład system amortyzujący, technologia „oddychania” tkaniny, która niweluje wilgoć, czy system stabilizujący śródstopie.


Podejście do biznesu – kluczem do sukcesu

New Balance ma również ciekawe podejście do marketingu. Nie angażują oni – tak jak konkurencja – znanych osobistości do reklamowania swoich produktów. Według firmy obuwie powinno „przemawiać samo za siebie”, a zaoszczędzone w ten sposób środki lepiej przeznaczyć na rozwój kolejnych technologii. Choć w dzisiejszych czasach pomysł ten wydaje się szalony – świetnie się on sprawdza. Potwierdzają to doskonałe wyniki sprzedaży na całym świecie. Klienci doceniają, że firma nie trwoni pieniędzy, a inwestuje je w produkty, które później do nich trafią.

Buty z literką „N”

New Balance jest znana głównie z produkowania butów dla sportowców, którzy doceniają ich zalety i je wybierają. Obuwie nie trafia wyłącznie do profesjonalnych zawodników różnych sportów. Pokochali je również zwykli ludzie, którzy nie interesują się rywalizacją sportową. Decydują się oni przede wszystkim ze względu niespotykanego komfortu, ciekawego designu i innowacyjnych rozwiązań, które sprawdzają się w każdych warunkach. Oczywiście najpopularniejszym i zawsze stosowanym akcentem designerskim firmy jest przez lata niezmienny znaczek na butach. Obuwie New Balance oczywiście proponuje w tym dużą różnorodność kolorystyczną i wzorniczą, tworząc tym samym ogromny wybór produktów.

Popularność New Balance

Do popularności butów New Balance z pewnością w dużym stopniu przyczynił się wielki boom na jogging. Dotknął on również Nasz kraj. Obuwie tej firmy uważane jest za jedne z najlepszych butów do biegania, dlatego rozchodziło się ono jak świeże bułeczki.


Obecnie New Balance jest wiodącym producentem obuwia biegowego i casualowego. Przedsiębiorstwo zajmuje się tworzeniem zaawansowanych technologicznie butów biegowych, lifestylowych, sneakersów w stylu retro, czy butów przeznaczonych do innych sportów.


Zachęcamy Państwa do zapoznania się z Naszą ofertą, w której można znaleźć produkty tej niezwykle popularnej i docenianej marki w korzystnych cenach.

Sortuj po:
Widok:
w wierszu 3
na stronie 60
z 1452 Produktów
z 25
New Balance U396BF
Było:
214,00 zł
Jest:
194,00 zł
Sprawdź Zobacz inne promocje
1 z 25