Ulubione
Twój koszyk
menu
Wybierz rodzaj Rodzaj
Rozmiar
Kalkulator rozmiarów
Sezon
Cena
Kolor
Fason
Wyczyść filtry

Ostatnio oglądane
    ładowanie

Buty Asics - najnowocześniejsze technologie zgodnie z duchem czasu

Marka ASICS znana jest przede wszystkim z produkcji najbardziej zaawansowanego obuwia sportowego na świecie. Pomimo innowacyjnych i rozwiniętych rozwiązań, firma dalej prowadzi kolejne badania nad ulepszaniem swoich technologii, dążąc tym samym do perfekcji w produkowaniu obuwia sportowego.


ASICS swoją filozofię opiera na łacińskiej sentencji „Anima Sana, In Corpore Sano”, która oznacza „w zdrowym ciele, zdrowych duch”. Ma to świetne odniesienie do produkowanej odzieży i zachęcania ludzi poprzez swoje produkty i organizowane imprezy do ruchu i uprawiania sportu.


Każdy sportowiec – niezależnie czy amator, czy profesjonalista zdaje sobie sprawę, że w większości dyscyplin sportowych, takich jak np. tenis, czy jogging bardzo ważnym aspektem jest odpowiednie obuwie. ASICS również to doskonale rozumie, dlatego od kilkudziesięciu lat przykłada się on do tworzenia komfortowego, wygodnego i lekkiego obuwia przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, osiągając przy tym niespotykaną stabilność.

Przykładowe technologie stosowane w butach Asics

Technologiami rozwijanymi przez ASICS są między innymi Discrete Sole, gdzie unikalna konstrukcja zapewnia maksymalne możliwości dopasowania, w której obszary tyłostopia i przedstopia są oddzielone od podeszwy środkowej, tworząc tym samym odrębne jednostki. Inną ciekawą technologią jest Gel Cushionin System – zapewnia ona miękkie lądowanie, pochłaniając jednocześnie wstrząsy powstające podczas biegu.


Tak dopracowane buty pozwalają sportowcom na poprawianie i tak już wyśrubowanych rekordów, a kiedy użytkuje się je na co dzień – gwarantują niesamowity komfort dzięki idealnemu dopasowywaniu się do stopy użytkownika.


Oprócz strony technologicznej w butach, w której ASICS jest uważana za numer jeden, liczy się również wygląd. Dlatego każda seria jest starannie projektowana, a dzięki ciekawej i bogatej do wyboru kolorystyce i japońskiemu stylowi, obuwie wygląda niezwykle efektownie.


To wszystko sprawia, że ciężko się dziwić sportowcom, profesjonalnym, jak i amatorom, dlaczego stawiają właśnie na buty marki ASICS. Jest to wyśmienity przykład, jak idealnie można połączyć nowoczesne technologie, funkcjonalność i praktyczność.


Jeśli potrzebują Państwo wytrzymałych i odpornych na różne, nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne butów, zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą, w której znajdziecie Państwo buty firmy ASICS. Wysoka jakość i nieprzeciętny wygląd sprawiają i gwarantują, że buty ASICS będą długo służyć zarówno podczas treningów, zawodów, jak i podczas zwykłych wypadów na miasto ze znajomymi.

Sortuj po:
Widok:
w wierszu 3
na stronie 60
z 849 Produktów
z 15
Asics Gellyte Komachi
Było:
298,47 zł
Jest:
278,47 zł
Sprawdź Zobacz inne promocje
1 z 15