Ulubione
Twój koszyk
menu
Wybierz rodzaj Rodzaj
Kategoria
Sezon
Cena
Wyczyść filtry

Ostatnio oglądane
    ładowanie

Buty Lloyd

Niezwykle często spotykamy się z błędnym przekonaniem, że buty są albo ładne, albo funkcjonalne. Czy musi tak być? A co jeśli możliwe jest połączenie stylu i niebagatelnego wzornictwa, pozwalającego wyrazić naszą osobowość z funkcjonalnością i wygodą, pozwalającą w komforcie nosić buty przez długie godziny?

Czy szukacie także butów, które nie zawiodą was przez długie lata użytkowania? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi „tak”, nie ma innej możliwości, jak skierować swoją uwagę na buty Lloyd.

Firma oferuje szeroki wybór produktów, zwłaszcza buty męskie Lloyd – zaczynając od klapek, poprzez całą gamę eleganckich butów wizytowych, a kończąc na wygodnych butach do użytku codziennego.


Krótka historia firmy Lloyd – buty stworzone z pasji

Firma Lloyd powstała w roku 1888 w Bremen, w Niemczech. Założył ją H. F. Meyer. W tych latach istniała pod nazwą H.F. Meyer Schuhfabrik. Dopiero w roku 1942 roku, kiedy utworzono siedzibę główną w Suligen, firma zmieniła nazwę na Lloyd i, jako taka,zaczęła funkcjonować w pełni na rynku, spełniając tym samym największe marzenie jej założyciela.

Kilka lat później, w Cologne, odbyła się pierwsza wystawa butów Lloyd, która zakończyła się ogromnym sukcesem marki.

Znak rozpoznawczy butów firmy Lloyd - czerwony pasek na podeszwie, który markuje produkt po dziś dzień - został wprowadzony w roku 1968. Firma jest jedną z pierwszych, która wprowadziła charakterystyczne oznakowanie swoich produktów, co było niewątpliwym strzałem w dziesiątkę. Dziś czerwony pasek kojarzy się nie tylko z firmą Lloyd, ale także z produktem tworzonym z niezwykłą dbałością o detale.

Dziesięć lat później, w 1978 roku, firma Lloyd zdobyła najbardziej prestiżową w tamtych latach nagrodę we Włoszech – Shoe Oscar - co stanowiło kolejny wielki sukces.

W kolejnych latach asortyment powiększał się o całą gamę nowych produktów. Między innymi marka wprowadziła do swojej oferty buty w wersji sportowej, później linię obuwia dla kobiet, a potem także akcesoria.

Zakład zaczął się rozrastać, a w końcu powstała nowa, większa fabryka, co było konieczne ze względu na rosnącą popularność marki na świecie.

W roku 2008 buty Lloyd były eksportowane do ponad 40 państw na świecie. Trzeba również wspomnieć, że w wielu z nich wiodły prym w kategoriach butów ekskluzywnych.

Marka Lloyd obecna jest na rynku już ponad 130 lat, co niewątpliwie świadczy o godnej zaufania jakości produktu. Obecnie buty produkowane są w Niemczech oraz Rumunii, a aż 25 % produktów jest sprzedawanych w Europie Wschodniej.

Lloyd - w kwestii stylu nie ma miejsca na żadne kompromisy

To właśnie dbałość o detale, niezmienna od ponad 130 lat, przekonywała – i wciąż przekonuje – do produktów Lloyd coraz to nowych klientów.
Pierwszorzędne rzemiosło, dokładna selekcja używanych do produkcji materiałów, idealne dopasowanie i wyszukany smak, to wartości, które są dla firmy nadrzędne.

Skóra, wykorzystywana do produkcji butów i akcesoriów, pochodzi głównie z Europy.

Od samego powstania firma funkcjonuje w myśl dewizy „W kwestii stylu nie ma miejsca na żadne kompromisy”. Po dziś dzień myśl ta jest skrupulatnie pielęgnowana, co możemy obserwować w dbałości o detale każdej pary butów z osobna.

Firma Lloyd słynie ze swojej pasji do tworzenia butów. Dzięki twórczej ciekawości, wprowadzaniu nowych rozwiązań, w tym także pionierskich pomysłów, twórcy tych butów wciąż wchodzą na wyżyny perfekcji w swoim fachu.

Wszystko to ma tylko jeden cel – mieć pewność, że przyszły nabywca będzie mógł zachować własny styl, ciesząc się przy tym niebywałym komfortem. Pasja do tworzenia obuwia wyjątkowego widoczna jest na każdym etapie produkcji, aż do momentu, kiedy but może trafić na półki sklepowe.

Barwienie butów odbywa się ręcznie i to sprawia, że każdy but jest jedyny w swoim rodzaju – nie znajdziecie dwóch identycznych par.

Lloyd - innowacyjność i tradycja

Firma Lloyd wychodzi z założenia, że praktyka zrównoważonego rozwoju jest znacząca dla osiągnięcia długotrwałego sukcesu na rynku. Stwierdzenie „Jedną nogą w tradycji, a drugą na ścieżce do przyszłości” stanowi motto producentów tego wyjątkowego obuwia.

Prawda jest taka, że to ludzie tworzą firmę. To oni właśnie ciągle dążą do jej doskonałości i rozwoju. To oni ją ulepszają i stawiają czoła coraz to nowym wyzwaniom. Świat się zmienia – oczekiwania klientów również. Umiejętność połączenia postępu bez utraty tego, co możemy nazwać sercem firmy Lloyd to prawdziwe wyzwanie i sztuka, która tylko utwierdza nas w przekonaniu o wyjątkowości firmy.

Komfort i elegancja butów Lloyd – połączenie idealne

Buty męskie Lloyd, to buty stworzone z myślą o noszeniu ich przez długie godziny. Można zapomnieć o niewygodnym i niedopasowanym do stopy obuwiu, w którym noga poci się i cierpi.

Najwyższej klasy skóry użyte do wyrobu obuwia gwarantują, że buty świetnie dopasowują się do kształtu stopy i będą służyły przez długie lata.

Zarówno materiał, jak i systemy technologiczne wykorzystywane przez firmę, zapewniają odpowiednią wentylację obuwia, a także właściwą przyczepność. Poza tym, obuwie jest starannie wykończone, a niebagatelne wzornictwo sprawia, że buty Lloyd są jedyne w swoim rodzaju i prezentują się ekskluzywnie, niezależnie od tego czy decydujemy się na model wizytowy, czy też buty do użytku codziennego.

Każdy znajdzie coś dla siebie w ofercie Lloyd

Firma dba o każdego klienta. Dlatego też oferta zawiera cały wachlarz produktów dostosowanych do różnorodnych potrzeb i upodobań.

W ofercie znajdziemy buty męskie, wśród których przeważają eleganckie półbuty Lloyd. Znajdziemy także obuwie codzienne, zarówno buty na sezon letni, jak i na jesienno-zimowy.

Wśród butów męskich do wyboru mamy także klapki Lloyd, które sprawdzą się idealnie w cieplejsze dni. Dla tych, którzy lepiej się czują w wydaniu sportowym marka proponuje na przykład model Achill.

Jedno jest pewne. Każdy, kto ceni sobie piękne obuwie, a jednocześnie dba o wygodę, znajdzie coś dla siebie w bogatej gamie produktów Lloyd.

Sortuj po:
Widok:
w wierszu 3
na stronie 60
z 141 Produktów
z 3
1 z 3