Ulubione
Twój koszyk
menu
Wybierz rodzaj Rodzaj
Kategoria
Rozmiar (na wzrost)
Sezon
Cena
Wyczyść filtry

Ostatnio oglądane
    ładowanie

Odzież Reebok - marka sama w sobie

Promocje

Reebok to przedsiębiorstwo produkujące obuwie, odzież i akcesoria sportowe. Początki firmy miały miejsce w Wielkiej Brytanii, została ona stworzona przez biegacza Josepha Williama Fostera i jego ojca. Pierwotną nazwą marki jest Mercury Sports. Kilka lat później nazwa została zmieniona na obecnie znaną. Ciekawostką jest sposób wytypowania nowej nazwy. Została wybrana przez założycieli ze słownika. Reebok to tak naprawdę wyraz pochodny od jednego z gatunków południowoafrykańskiej antylopy – ridboka szarego. Z pewnością dużą zasługę na obecną pozycję firmy miał Paul Fireman. Przyczynił się on do rozprzestrzenienia marki w Stanach Zjednoczonych. Reebok osiągnął sukces również dzięki prognoz dotyczących nadchodzących nowych upodobań ludzi. Można wymienić tu chociażby modę na aerobik – stworzono specjalne serie butów skierowane na kobiety uprawiające ten sport. Wpłynęło to znacznie na popularność Reeboka. Zaczęto stawiać tą markę na równi z innymi gigantami – z Nike, czy Adidasem.


Gigantyczna transakcja

W 2006 roku doszło do potężnego przejęcia, Reebok został własnością koncernu Adidas AG. Nazwa firmy nie została jakkolwiek zmieniona, gdyż zarząd Adidasa doszedł do wniosku, że nowy nabytek jest już marką samą w sobie i nie może tego zrobić. Równałoby się to z utratą dużej części odbiorców produktów. Szacuje się, że transakcja pochłonęła – bagatela – 4,4 miliarda dolarów.

Ubrania Reebok – starannie zaprojektowane

Reebok stara się tworzyć ubrania lekkie i przyjemne. I trzeba przyznać, że świetnie mu to wychodzi. Używa do tego również nowoczesnych technologii i rozwiązań, które między innymi zmniejszają potliwość. Ubrania są zaprojektowane w taki sposób, aby przylegały idealnie do ciała. Dzięki temu są one niezwykle komfortowe . Z kolei design sprawia, że odzież nie musi być używana jedynie do uprawiania sportu. Doskonale sprawdzi się ona na co dzień.

Szeroki wybór w najlepszych sklepach

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z Naszą ofertą na stronie internetowej .pl. Znaleźć tam można szeroki wybór produktów opisywanej wyżej marki – Reebok – między innymi koszulki, bluzy, spodnie, spódnice, sukienki. Ubrania tej marki świetnie sprawdzą się w najróżniejszych warunkach i sytuacjach. Od ciężkiego treningu na siłowni, biegania długodystansowego, po zwykły wypad ze znajomymi do kina. Odzież ta świetnie przepuszcza powietrze, dzięki czemu skóra cały czas „oddycha”. Marka Reebok to gwarancja świeżego odczucia i niesamowitego komfortu.

Sortuj po:
Widok:
w wierszu 3
na stronie 60
z 728 Produktów
z 13
Reebok Wor Woven Short
Było:
109,76 zł
Jest:
79,76 zł
Sprawdź Zobacz inne promocje
1 z 13