Ulubione
Twój koszyk
menu
Wybierz rodzaj Rodzaj
Kategoria
Sezon
Cena
Wyczyść filtry

Ostatnio oglądane
    ładowanie

Timberland - nie takie zwykłe trapery

Polecane

Marki Timberland i tworzonych przez nią butów nie trzeba nikomu przedstawiać, ponieważ skutecznie wypromowały ją wszelkiej maści gwiazdy muzyki i ekranu, a także przedstawiciele blogosfery. To chętnie wybierane obuwie na jesień i zimę, nie tylko za względu na trwałość, ale także na ciekawą stylistykę i wiele interesujących kolorów. czytaj więcej


Timberland

Najbardziej popularne na całym świecie żółte trapery zostały stworzone właśnie przez markę Timberland. Twórcą marki był Nathan Swartz, który w latach 50. i 60. XX wieku założył fabrykę produkującą wodoodporne buty. W roku 1973 jego syn, Sidney Swartz, postanowił odświeżyć wizerunek firmy zmieniając jego nazwę na Timberland Company i przedstawiając legendarny model The Original Yellow Boot – znany w zmienionych formach aż do dziś. Pierwsze buty zostały wykonane z dokładnie 39 elementów, które były ze sobą połączone w procesie liczącym dokładnie 80 etapów. Precyzja wykonania obuwia została początkowo doceniona przez Amerykanów, później przez Włochów, a dokładnie jednego dżentelmena, który jednorazowo zamówił aż 600 par, sprzedał je i wrócił po więcej. Tak, że ostatecznie moda na żółte trapery rozprzestrzeniła się po całej Europie i później Azji. Timberland systematycznie zaczął rozszerzać swoją ofertę o kolejne modele równie solidnych butów, ubrań i akcesoriów. Udało mu się to do tego stopnia dobrze, że produkty Timberlanda noszą obecnie takie gwiazdy, jak Jay-Z, Rihanna, czy Pharrell Williams.

Biznes oparty na silnym fundamencie

Model The Original Yellow Boot doczekał się wielu odmian nie tylko kolorystycznych, dzięki czemu każdy, niezależnie od płci i wieku, znajdzie dla siebie odpowiednie Timberlandy. Buty te mają niezliczoną ilość fanów ze względu na to, że są wodoodporne, wyjątkowo ciepłe i stabilne. To wszystko sprawia, że trapery od Timberland to najlepsze i najmodniejsze buty na zimne dni nie tylko dla mężczyzn, ale również dla kobiet – dostępne również u nas.

Sortuj po:
Widok:
w wierszu 3
na stronie 60
z 300 Produktów
z 5
Timberland EK 8IN Dbl Strp WP D
Było:
284,13 zł
Jest:
274,13 zł
Sprawdź Zobacz inne promocje
1 z 5