Ulubione
Twój koszyk
menu
Wybierz rodzaj Rodzaj
Rozmiar (na wzrost)
Sezon
Cena
Wyczyść filtry

Ostatnio oglądane
    ładowanie

Koszulki Under Armour

Pomysłodawcą i producentem koszulek Under Armour był 23-letni student Kevin Plank , który w tamtym czasie stał na czele uniwersyteckiej drużyny futbolu amerykańskiego. Koszulki Under Armour to produkty stworzone przez sportowca, który doskonale wiedział, czym powinny się wyróżniać, aby spełniały oczekiwania jego i innych zawodników. Chcąc być lepszym i skuteczniejszym, poprawić swój komfort oraz wygodę noszenia odzieży sportowej, postanowił zrewolucjonizować branżę odzieży sportowej.Under Armour to marka, która wyróżnia się nie tylko historią, ale przede wszystkim misją - „To make athlets better”, celem producentów jest wsparcie sportowców, dostarczając im odzieży sportowej Under Armour wyróżniającej się lekkością, niezawodnością w odprowadzaniu wilgoci i komfortem noszenia.


Koszulki Under Armour – fasony

Jedna koszulka poruszyła świat sportu. Później powstała kolejna, aż w końcu ofertaUnder Armour poszerzyła się również o inne produkty, jak buty Under Armour , bluzy Under Armour i spodnie Under Armour. Koszulki damskie i męskie Under Armour dostępne są w wielu fasonach, co ma pomóc sportowcom zawodowym oraz amatorom dopasować je do indywidualnych potrzeb, preferencji i specyfiki uprawianego sportu. Wśród naszych propozycji obecne są koszulki Compression, czyli ściśle przylegające do ciała niczym „druga skóra”, Fitted dopasowane do sylwetki, Semi-Fitted i Regular, czyli kompromis pomiędzy koszulką przylegającą i luźną oraz swobodnie opadające koszulki Loose.

Technologie koszulek Under Armour

Koszulki Under Armour to rewolucja technologiczna materiałów. Do ich produkcji wykorzystuje się materiał HeatGear z niezawodnym systemem odprowadzającym wilgoć na zewnątrz, ColdGear® Compression odpowiedzialny za utrzymywanie odpowiedniej temperatury ciała i materiał AllSeasonGear® chroniący przed nadmierną wilgocią i zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Sortuj po:
Widok:
w wierszu 3
na stronie 60
z 80 Produktów
z 2
1 z 2