Ulubione
Twój koszyk
menu
Wybierz rodzaj Rodzaj
Kategoria
Sezon
Cena
Wyczyść filtry

Ostatnio oglądane
    ładowanie

Buty, koszulki, bluzy Under Armour

Under Armour to marka stworzona przez osobę, która doskonale wie, czego potrzeba współczesnym sportowcom i ludziom, którzy chcą zadbać o swoją formę, podejmując się wielu aktywności fizycznych. To zawodowy gracz futbolu amerykańskiego Kevin Plank, wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę, na początku stworzył idealny T-shirt, po czym poszerzył ofertę o inne elementy odzieży sportowej, jak buty Under Armour, bluzy Under Armour spodnie Under Armour To ekspert w tej dziedzinie, a zespół specjalistów zaznajomiony nie tylko ze sportowymi trendami, ale również technologiami poprawiającymi skuteczność sportowców aktualnie troszczy się o doskonalenie każdego z produktu, jaki pojawia się na rynku – musi być coraz lepszy, innowacyjny i gwarantujący jeszcze większy komfort.


Under Armour – z garażu do własnego laboratorium badawczego

Czy 23-letni student może stworzyć profesjonalną odzież sportową, którą będą nosić zawodowi sportowcy? Kevin Plank jest dowodem na to, iż w sporcie i biznesie nie ma rzeczy niemożliwych i przeszkód nie do pokonania. Jako młody chłopak, ówczesny kapitan uniwersyteckiej drużyny futbolu amerykańskiego, w 1996 roku w garażu rozpoczął pracę nad swoim wyjątkowym projektem – stworzył T-shirt, który dzięki zastosowaniu odpowiedniego materiału skutecznie odprowadzał wilgoć, pozostając suchy niezależnie od czasu i intensywności gry. Tego potrzebował Kevin Plank, z własnej potrzeby powstało „coś”, co dzisiaj jest pożądane przez zawodników nie tylko futbolu amerykańskiego. Świadomość tego, że wybór właściwego materiału odgrywa kluczową rolę na dalszym etapie produkcji odzieży, spowodowała, że Kevin Plank dołożył wszelkich starań, aby stworzyć własne laboratorium badawcze, w którym to doskonalone są materiały. Następnie produkuje się z nich T-shirty, spodnie, bluzy i buty Under Armour.

Odzież sportowa Under Armour – to ją wyróżnia!

Odzież sportowa Under Armour w większości modeli nie zawiera bawełny. Tam, gdzie jednak się na nią zdecydowano, wybrano bawełnę techniczną. Dlaczego? Ponieważ schnie aż 5 razy szybciej, niż bawełna zwykła. To tajemnica skuteczności Under Armour.

Sortuj po:
Widok:
w wierszu 3
na stronie 60
z 985 Produktów
z 17
Under Armour Undeniable Duffel 40 SM
Było:
164,00 zł
Jest:
144,00 zł
Sprawdź Zobacz inne promocje
1 z 17